Hakkımızda

Stil Makine Olarak 1980 yılından beri talaşlı imalat işi ile uğraşmaktayız. 20 Tonluk gezer vincimiz mevcut olup; 2000 m² kapalı alanımız ile hizmetinizdeyiz.

Üretim tecrübesi, deneyimli kadrosu, profesyonel yaklaşımı ve her geçen gün ilerleyen teknolojiyi yakından takip ederek kalitesinden ve prensiplerinden ödün vermeden imalat sanayiine hizmet vermektedir.

Makine parkımız ve usta ekibimiz, imalat işlerinde en iyiyi üretebilmek için çalışmaktadır.

En yüksek kaliteyi hızlı olarak kazanmanın adresi Stil Makina Sanayi; kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini yaşatabilen kuruluş olabilmek için gereken fedakarlıktan kaçmayan ve özveri sahibi bir işletme olma yolunda ilerlemektedir.

Tıklayarak Büyüt

Tıklayarak Büyüt

Tıklayarak Büyüt

Tıklayarak Büyüt

Tıklayarak Büyüt

Tıklayarak Büyüt

MÜHENDİSLİK

Projelerinizde, ihtiyacınıza uygun parçaların üretimini tasarım aşamasından başlayarak imalatın sonuna kadar anahtar teslimi bir hizmet sunmaktayız. Gerçekleştirdiğimiz her projeyi ince işçilik ve ihtiyacınıza uygun çözümler üreterek, mekanik olarak hatasız bir biçimde üretiyoruz.

İMALAT

İmalat bölümümüzde işlediğimiz parçalar titizlikle kontrol edilerek tamamlanmaktadır. Alanlarında usta operatörlerimiz tüm malzeme çeşitlerini işleme yeteneğine sahiptir. Stil Makina, makina parkı ile müşteri istekleri doğrultusunda esnek üretimine devam etmektedir.

TAAHHÜT

Projelerinizi, projelerimiz olarak üstleniyoruz. Gerçekleştirmemizi istediğiniz her projeyi kendi projemizmiş gibi düşünerek hareket ediyoruz. Stil Makina, zamanında ve teknik şartnamalere uygun teslimat yapar. Profesyonel çalışma hizmetimizden, asla ödün vermiyoruz.